Etiketa: monika

Meta: “Interesi për Monikën më iku kur më gënjeu për mandatet”!
Presidenti Ilir Meta tha se interesi i tij është vetëm Kushtetuta, ndërsa u pyet se a e përjashton mundësinë e një koalicioni të LSI-së me Ramën në vitin 2021. Në emisionin “Opinon”, Presidenti u ...
Ajtanga Lubonja: ‘Monika thesh se e pasur u bëra nga babai… Me Fatimen (e ëma) shisnim qepë në Q.S’.
  -Për Salijanjin? Ah të ketë të vazhdojë burgimi për këta!-  Nga: Ajtanga Lubonja/fb Vendosa te buzëqesh edhe une! Lotet, ulërimat, vuajtjet...me prunë deri ketu ne mes te asgjësë!...
Pse Monika dhe Luli nuk bëhen kurrë si Vjosa dhe Albini?
Nga: Kreshnik Spahiu/ Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka përshëndetur fitoren e Albin Kurtit dhe rezultatin mjaft të lartë të Vjosa Osmani...
Meta i “bllokut të kuq”, vjehrri brigadier dhe shenjtorja Monika
Shkruar nga: Eksklusive.al/ Monika Kryemadhi, pa iu skuqur fytyra, deklaroi përballë gazetares Sonila Meço, se ajo nuk është e varfër dhe se pasurinë e ka përfituar nga familja e saj, kryesisht...
Rama ironizon me filxhanin e fallxhores: ‘Rrugë që bashkohen… Më mirë Monika!’
Gjatë një bisede me votues në Tiranë, kryeministri Rama i është kthyer ironisë me ‘filxhanin e  fallxhores’. Ndërsa diskutoi me banorët të njësisë nr. 2 në kafen e mëngjesit, kryeministri Edi R...
Media: Familja Meta po shet pasuritë dhe po bahet gati për….
Çfarë po ndodh në bandën e LSI? Dy krerët e bandës Meta dhe Monika shesin shumicën e pasurive të paluajtshme dhe zhdukin paratë me çanta, shkruan Pamfleti. Makthi i Ilir Metës dhe Monika Kryema...
Urrejtje apo dashuri!?… Monikës i shkon mendja të sakrifikojë fëmijët për Ramën.
Koment nga L. Skiro/ Në momentin kur po i sulej ministres së re të Financave në foltoren e Kuvendit, Monika Kryemadhi- drejtore e LSI, nuk i ka shpëtuar tundimit për ‘sakrifica’ ndaj Edi Ramës....