Etiketa: policja

Zyrtarja e policisë vrau prindërit, dy vëllezërit dhe pastaj veten. Ngjarja ndodhi sot në Gjilan
  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në qytetin e Gjilanit në Kosovë, ku një police ka qëlluar me armë dy prindërit, dy vëllezërit dhe më pas veten e saj. Autorja e k...
POLICJA 11888
Frrok Çupi/ Po të mos ishte e veshur me uniformën e policisë, ndoshta do të arrija të sillja disi portretin e saj; por kështu siç e njoha sot në mëngjes, ‘vizatimi’ është shumë i vështirë... Një vajz...