Etiketa: porto-palermo

A KA NJË LIDHJE MES PORTO PALERMOS DHE PORTO PD?
Nga L. Skiro/ Të dy ngjarjet janë zgjatim i njëra tjetrës ose pjellë e njëra tjetrës. PD e moralizoi dhunën, apo dhuna e moralizon PD-në? Apo PD e frymëzoi Mihal Kokëdhimën, apo dhuna qëndron e...
‘Huligani’ spanjoll që u dhunua në Porto Palermo, kush ishte? Biznesmen dhe ndihmës i kryeministrit të Spanjës.
Këto ditë pasi pronari i një lokali në Porto Palermo ushtroi dhunë shtazarake kundër 5 turistëve spanjollë, u dëgjuan edhe zëra kundër viktimave. Dikush tha se ‘spanjollët nuk paguajnë’, ndërsa is...
Ky ishte restauranti famëkeq i Kokëdhimës në Porto Palermo. Mihali në burg, por turistët nuk mungojnë.
Ky ishte, por nuk është më i hapur restoranti i Mihal Kokëdhimës në Porto Palermo. Dyert e këtij biznesi tashmë janë të mbyllura, pas turpit që ndodhi me turistët spanjollë. Shezlongët dhe karr...