Etiketa: qafoku

Serbia ka përdorur një buxhet 20 milion dollarësh për shkatërrimin e fabrikave dhe uzinave në Shqipëri. SPAK mund ta hetojë/ Qafoku në Top Talk:
Në studion e emisionit “Top Talk”, të gazetarit Denis Dyrnjaja ishte i ftuar gazetari Roland Qafoku. Temë dite në studio ishte krijimi i SPAK dhe masat që priten të ndërmerren pas krijimit të kësa...
Zoti president, po na frikësoni!, do të kemi ‘përplasje civile’?. Presidenti pohon: po, edhe “vetëgjyqësi’.
Ish presidenti Bujar Nishani deklaron se Shqipëria po shkon drejt një përplasjeje serioze civile dhe po respektohet kodi i heshtjes. Gjatë një interviste në Televizionin “Channel One’, ish pres...