Etiketa: rihanna

Rihanna deklarohet si femra muzikante më e pasur në botë.
Këngëtare dhe interpretuese, dizajnere e rrobave të brendshme për femra dhe e para femër me nghyrë që tani po shkon drejt gruas më të famshme të shtëpisë së modës- Rihana, ka kapur deri tani shifr...
Rihanna anullon performancen e saj ne Grammys
Nga Misela Patrioti Rihanna u detyrua të anulojë performancën e saj Grammys në orën njëmbëdhjetë, pasi u sëmurë. Mjeket e urdhëruan atë për të pushuar për të paktën 48 orë. Pasi nese ajo do ...
Era Istrefi “femija” i Sia dhe Rihanna sipas Ellen Degeneres
Era Istrefi me projektin e saj të fundit të titulluar “Bonbon” arriti të marrë vëmendjen edhe jashtë kufijve shqiptar. Pas revistës “V” dhe aktores së njohur Chloe Moretz, për këngëtaren shqipt...