Etiketa: shkozet

Mbrëmja nuk e zuri më këmbë pallatin në Shkozet, ishte rrezik.
Shembet me shpërthim të kontrolluar një tjetër ndërtesën e dëmtuar rëndë në Shkozet. Banesa e shembur me shpërthim të kontrolluar në Shkozet ishte 5-katëshe. Ngjitur me këtë pallat 5-katësh më ...
Perëndimi i një pallati tjetër në Shkozet; ora lëviz drejt shembjes– FOTO
Një tjetër pallat është drejt shembjes në Shkozet. Ky perëndim i sotëm mund të jetë i fundit në jetën e tij. Ndodhet ngjitur me këtë pallat 5-katësh më herë është shembur një tjetër banesë 3-ka...
Atentati i Shkozetit, dy ditë pas procesit gjyqësor mbi tokat në Gjirin e Lalëzit
Nga: Anila Hoxha/ TCH Koment/ Para atentatit, në Gjykatën e Apelit Durrës, është zhvilluar një proces që lidhet me tokat në Gjirin e Lalëzit, ku njëri nga palët është lidhje e gjyqtarit të v...
U plagos rëndë në atentat/ Humb jetën Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoj.
Ka ndërruar jetë në spital, shoferi i prokurorit, Arjan Ndoj, Andi Maloku. Maloku u plagos një javë më parë, në atentatin që iu bë prokurorit, Ndoj, te Mbikalimi i Shkozetit. Ai kishte vetëm dy...
Kapet Redjan Rraja, i dyshuar në atentatin e Sukthit. Do të vritej prokurori Ndoja. Policia në gjurmë të tre të tjerëve.
Policia ka arrestuar shtetasin Redjan Rraja, i cili dyshohet se ka lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji, katër ditë më parë, ku mbetën të plagosur prokurori, shoferi i tij, Andi Maloku,...
Cili ishte shënjestër e atentatit në Shkozet?
Prokurorët Anton Martini dhe Besim Hajdarmataj po i kryejnë hetimet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja për dy akuza: atë të “vrasjes për shkak të rrethanave cilësuese e mbetur në tentativë”...