Etiketa: showbiz

Showbiz: Me buzë e vetulla të bëra/Kush është Ori, prezantuesja joshëse e motit. FOTO
E quajnë Orjela Sulajmani dhe po shndërrohet në një nga figurat e dashura të ekranit, edhe pse për momentin prezanton vetëm motin në një prej televizione informative në vend. Ajo u ka bërë përs...
Cfare po ndodh me Kanye West
Kanye West duket se nuk përmbush dot as pritshmëritë që i vendos vetes, megjithëse kjo mund të mos jetë dhe aq e thjeshtë sa duket. Të ruash statusin e “yllit më të madh rock në histori” nuk ës...
“Krisje” e lumturise mes Nora Istrefi dhe Robert Berisha ?!
Mediat gjithmonë janë të vëmendshme ndaj çifteve më të njohur të showbiz-it, por kur bëhet fjalë për çiftin Berisha, interesi rritet akoma dhe më tepër. Pas lajmit se Roberti ka një fëmijë jashtë mart...