Etiketa: skrapar

Mbyllet numërimi në Skrapar, PS mposht LSI në vendlindjen e Metës
Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në bashkinë e Skraparit, ku janë numëruar të gjitha, 28 kutitë me fletët e votimit. Si rezultat Partia Socialiste kryeson e para, duke u ndjekur nga ...
Rama thanks Meta për ‘rafting’. Por tani thotë se ‘e kam mësuar vetë, e bëj edhe pa shoqërues’
Koment nga Laert Skiro/ Kryeministri Rama ka përdorur gjuhën e alegorizmës për të treguar pozicionin e presidentit Ilir Meta në raport me PS dhe me kryeministrin. Ata ishin bashkëpunëtorë të ng...
Aksidentohet autobusi i nxënësve në Skrapar; ka të plagosur.
Sot në mëngjes një aksident  i rëndë ka ndodhur në Skrapar. Autobusi me nxënës ka dalë nga rruga ne fshatin Verzhezhë, sipas njoftimeve ka disa të plagosur të cilët po dërgohen në spitalin e Berat...