Etiketa: xhiseida

Xhiseida nuk gjen qetësi as në ‘paqe’. Shpërthen tritoli në oborrin e gjyshit.
Që në mëngjes polica njoftoi se një shpërthim lëndësh plasëse tronditi natën e kaluar Fushë-Krujën. Sipas burimeve nga Policia, një sasi eksplozivi është hedhur në oborrin e përbashkët të banes...
Eni dhe Fevziu bënë shumë mirë që intervistuan Xhisielën
Nga Enkel Demi Kanë qenë të shumta reagimet ndaj intervistave të fundit televizive të Xhisela Malokut, ku në shënjestër të kritikave të ashpra janë vënë dy gazetarët; Eni Vasili dhe Blendi Fevz...