Etiketa: is_tag

Sot mbushen 15 vite nga tragjedia e Gërdecit, 2008. Askush para ligjit
( FOTO: Momenti i shpërthimit) Sot bëhen 15 vite nga tragjedia e Gërdecit, ku humbën jetën 26 persona dhe më shumë se 300 të tjerë mbetën të plagosur pas shpërthimit të fuqishëm në një depo të ...
11 shtator 2001 – pas 15 vjet përçan Amerikën
  Obama kërcënon me veto - Kongresi amerikan miraton ligjin që u lejon viktimave të 11 shtatorit të hedhin në gjyq vende si Arabia Saudite   Familjet dhe të afërmit e viktimave të atenta...