Policia ka zbardhur detajet e aksidentit në autostradën Tiranë-Durrës që krijoi sot trafik. Dyshohet se drejtuesi i kamionit, i mbushur me grurë, ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe për pasojë ka ...