Etiketa: is_tag

Steve Bannon sulmon prapë Papën për marrëveshjen me Kinën
Steve Bannon, gjatë një takimi të mbajtur dje në Romë, ka kritikuar "marrëveshjen e përkohshme", atë mbi emërimin e peshkopëve, të nënshkruar në vjeshtë midis Selisë së Shenjtë dhe Pekinit Nga:...
UPDATED/ Të paktën 52 të vdekur dhe 2400 të plagosur në Gaza; dhuna para përurimit të ambasadës së SHBA në Jerusalem.
UPDATED: Të paktën 52 palestinezë janë vrarë dhe 2,400 janë plagosur gjatë përplasjes në kufirin e Gaza, thonë zyrtarët palestinez.  Lajmi i orës 12: 51: Të paktën 28 palestinezë në Gaza ...
…. Sikur të mos kishim RD?! Përfytyroni dot?.
Nga: Astrit Patozi/Fb Përfytyroni tani për një çast të mos i kishim televizionet private, turmën e gazetave, që më shumë ndiqen për pasqyrën e mëngjesit, me dhjetëra platforma, që ofrojnë gati gjit...
LIBRA e Blushit mund të bëhet me Ndokën, Shehin, Dukën dhe Dulen
  Indicia për të menduar se e ardhmja e afërt e Partisë “Libra” mund të jetë në aleancë me katër parti të tjera thuajse tradicionale, vjen sot, para pak minutave, përmes një postimi të vet...