Etiketa: is_tag

Sekuestrohet pasuria njëmilionëshe e familjes së deputetit Peza.
Pas kërkesës së Prokurorisë për Krime të Rënda, Gjykata për Krime të Rënda ka vendosur sekuestro preventive ndaj aksioneve- në masën 1 %, me vlerë rreth 113 milionë lekë të reja, të gruas së deput...
Prokuroria hetoi në fshehtësi dhe tani kërkon sekuestro mbi pasurinë e deputetit Alfred Peza
Prokuroria e Krimeve te Rënda kërkon në gjykatë sekuestrimin e pasurive të deputetit të Partisë Socialiste, Alfred Peza. Anëtari i parlamentit nga radhët e mazhorancës po hetohet për fshehje pasur...
Deputeti i Rilindjes, ardhur nga gazetaria, më i pasur se një tregtar droge?! A mund të zbardhet çudia?!
(FOTO: Deputeti Peza dhe kryeministri Rama)/ Nga Lindita Çela/ BIRN Pasi Mirela Ndini, bashkëshortja e deputetit socialist Alfred Peza u shfaq si aksionere e një banke të nivelit të dytë, In...