Etiketa: is_tag

Rama, Veliaj dhe Manja vizitojnë familjen e Arjan Salës/ U shpall ‘Dëshmor i Atdheut’.
Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj kanë vizituar familjen e 32-vjeçarit Arjan Sala, i cili humbi jetën mes flakëve në magazinën e veshjeve pranë një qendre tregtare në T...
Erzen Breçani, shef i kompanisë, dedikim për punonjësin Arjan Sala: ‘Veprimin e tij do e kishte zili çdo polic…, kërkojmë të shpallet “Dëshmor të Atdheut”
Ish-zyrtari i Policisë, dhe njëherësh pronari i kompanisë private të sigurisë, Erzen Breçani, ka reaguar për vdekjen tragjike të të riut Arjan Sala, në tentativën për të shpëtuar jetën e personave...