Etiketa: is_tag

Zbulohet depo luftarake e bandave në Sukth, sekuestrohen armë, granata dhe mijëra fishekë
Policia e Durrësit thotë se ka zbuluar një bazë armatimesh që dyshohet se shërbente për furnizimin e grupeve kriminale, me armë zjarri dhe me municion luftarak. 2 ditë më parë, Policia e Durrësit ...
Kohë lufte, Shqipëria hap thesin për blerje armatimesh
Qeveria shqiptare ka një plan investimesh të reja në sektorin e mbrojtjes me vlerë gati 120 milionë euro, të cilat i shtohen planeve ekzistuese. Parashikohet zgjerimi i bazave ekzistuese dhe pajis...