Etiketa: is_tag

Bashkimi nuk mbeti në llum
  Frrok Çupi Dera e zyrës së madhe, thuajse sallë mbledhjesh, kërciste në çdo dy minuta, por ata nuk po vinin. Liderët e rinj të politikës thuajse nuk prisnin asgjë tjetër. Që në mëngjes, dy të ...
Edi Rama: ‘Bashkim Kopliku ishte një demokrat sojli…’
Nga Edi Rama, kryeministër BASHKIM KOPLIKU u nda nga jeta pasi humbi betejën me virusin vrastar. Nuk u takuam dot asnjëherë, por ishim bërë miq përmes whatsapit, ku ai më shkruante shpesh, me...
Ndahet nga jeta Bashkim Kopliku, zëvendëskryeministër, ministër, politikan i shquar.
Covid-19, i ka kushtuar jetën një tjetër figure të njohur të vendit tonë. Së fundmi ka ndërruar jetë i prekur me COVID-19, ish-zv/kryeministri dhe ish ministri i brendshëm, Bashkim Kopliku. Bas...
Nji mikut prej Shkodret!
Nga Bashkim Kopliku* Pra me zhdukë njenën bandë, këtë të maxhorancës, e mandej me zhdukë edhe tjetrën bandë, atë të opozitës aktuale-- ketë po thoni, mor mik?! Në teori tingëllon shumë bukur...