Etiketa: is_tag

KAS i kërkon KQZ-së hapjen e kutive për Bashkinë e Belshit
Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve (KAS) do i kërkojë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, rihapjen e kutive të votimit për Bashkinë e Belshit. Vendimi është marrë në mbledhjen e zhvilluar këtë ...
Rama në Belsh: Liqeni ka qenë një grumbull plehrash, sot është destinacion turistik!
Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Belsh dhe prezantoi kandidatin për kryebashkiak Arif Tafanin. Rama tha se Belshi është kthyer nga një vend që ishte si grumbull plehrash në një desti...