Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në zonën e Bërzhitës ku si pasojë e tij kanë humbur jetën 2 vajza 17 vjeçare si dhe u plagosën dy të mitur të tjerë. Mjeti i drejtuar n...