Etiketa: is_tag

Në Big Brother VIP qenka futur edhe Jozefina Topalli
Nga Denis Dyrnjaja Në edicionin e dytë të BBV është futur për të konkurruar edhe Luis Ejli, i njohur në publik si këngëtar. Si çdo kush që ka një profesion ka dhe një jetë private. Dhe në një s...
Ja kur do të fillojë BB9 dhe kush do e prezantojë
Prezantuesja e pjesës më të madhe të edicioneve të Big Brother ka lajmëruar se kur do të rinis ky program. Ja çfarë ka shkruar Arbana Osmani në profilin e saj në Instagram: “Për ata mijëra shikues...