Etiketa: is_tag

Finalizohet operacioni në Elbasan, Çipa: U sekuestruan rreth 5 milionë euro asete të paligjshme
  Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan Ardian Çipa, së bashku me prokurorin e Rrethit Gjyqësor Elbasan Kreshnik Ajazi dhe prokurorin e çështjes Xhelian Seferi, njoftuan në konfer...
I FUNDIT/ Shkarkohet nga detyra Ardian Çipa
(FOTO: Ardian Çipa (në mes), Haki Çako (në të djathtë)/ Drejtori i Drejtorisë së Hetimit në Policinë e Krimeve të Rënda, Ardian Çipa, sapo është shkarkuar nga detyra. Masën e shkarkimit, zot...