Etiketa: is_tag

Hoqi dorë nga mandati, por Tom Doshi është më i votuari në Shkodër, lë pas kandidatët e PS dhe të PD
Ka përfunduar pak orë më parë numërimi i kadidatëve për deputet në Shkodër. Në këtë qark mandatet janë ndarë 5 për Partinë Demokratike, 3 për Partinë Socialiste, 1 për LSI dhe dy PSD. Kadidati ...
Zjarri në KZAZ Bushat, Doshi: Zgjedhjet të dielën, populli nuk do të ketë asnjë shqetësim.
Deputeti Tom Doshi dhe kandidati i PS kanë dënuar incidentin e ndodhur mbrëmjen e sotme në KZAZ-në e Bushatit, në Bashkinë e Vaut të Dejës, së cilës iu vu zjarri nga mbështetësit e opozitës. Ng...
TOM DOSHI, I VETËM, MUND LSI-në NË SHKODËR
Sipas rezultateve akoma jo përfundimtare, Tom Doshi ka marrë në Shkodër 9416 vota, përkundër 9398 vota që ka marrë një parti e tërë, aleate e dytë qeveritare, LSI. Deri tani janë numëruar vetëm...
Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, ‘kapet’ brenda qendrës së votimit. Reagon edhe kandidati Tom Doshi
  Ministri Ditmir Bushati, njëkohësisht kandidat për deputet i PS në Shkodër,  është futur brenda qendrës së votimit në Shkodër. Edhe ose është e ndaluar që deputetët apo çdo pjesëtar i nj...
Tomë Doshin e akuzojnë sa herë ka zgjedhje. “Do të marr tre deputetë në Shkodër. Mbështes Ramën!”- tha ai.
Është hera e dytë që deputetin dhe sipërmarrësin e njohur Tomë Doshi, e akuzojnë me të njëjtën akuzë “fshehje pasurie”. Në fakt kësaj here e Prokuroria e bën vetëm pse deputeti Doshi ndodhet në fu...