Etiketa: is_tag

SPAK nis hetimet për Elvana Gjatën!
SPAK ka nisur një hetim pasuror për këngëtaren e njohur, Elvana Gjata, pasi emri i saj u përmend në përgjimet e Sky Eç, të cilët çuan në burg zyrtarë dhe ish-zyrtarë të shtetit. Sipas komunikim...
Elvana Gjata shpallet ‘në kërkim’. Thërritet si mollë sherri apo si dëshmitare në krim?.
Këngëtarja Elvana Gjata është shpallur në kërkim nga policia lidhur me ngjarjen në Bllok, ku mbeti i vrarë një 28-vjeçar dhe u plagosën dy të tjerë. Prokuroria ka urdhëruar shoqërimin e detyrue...
Devijon pista e masakrës në bllok. Vrasja nuk u bë për Elvana Gjatën.
Të gjitha dëshmitë e deritanishme e lidhin konfliktin e përgjakshëm në zemër të ish bllokut me ngacmimin e bërë ndaj këngëtares Elvana Gjata Por burime të policisë pohuan për Vizion Plus, se me...
Elvana Gjata feston ditëlindjen në Paris
  Sot ka ditëlindje një për këngëtareve më të dashura shqiptare, Elvana Gjata. Bukuroshja, e cila sot mbush 29 – vjeç, ka vendour ta presë ardhjen e ditën e saj të lindjes, në qytetin  e mr...