Etiketa: is_tag

Mustafaj: Ndarja e Kosovës ngushton vetëm Kosovën. Pa ta provojnë Rama dhe Thaçi që e thonë!
Intervistë për gazetën ‘Express’ Gjithmonë më është shprehur jozyrtarisht ideja e ndarjes dhe shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë.  Kjo tezë është shqyrtuar me vëmendje edhe në kancel...
Ironi e medias kosovare: Edi Rama niset drejt stallës së lopëve!
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i është gëzuar tej mase arritjes së aneks-marrëveshjes në mes të Kosovës dhe Malit të Zi Ai menjëherë është nisur për në Prishtinë, ani pse ditë më parë nuk...