Etiketa: is_tag

Tragjike në Fushë-Krujë, humb jetën fëmija 1 vjeç e gjysmë, dyshohet se u përplas nga gjyshi me makinë.
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, 5 shkurt, në Fushë-Krujë. Një fëmijë 1 vjeç e gjysmë ka humbur jetën si pasojë e një aksidentit. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se...
Hapet segmenti i ri rrugor që lidh Fushë Krujë-Kamëz me Rinasin
Është hapur segmenti i ri rrugor që lidh rrugën kombëtare Fushë Krujë – Kamëz me Rinasin. Lajmin e bën të ditur vetë Kryeministri i vendit Edi Rama i cili ka postuar në Facebook-un e tij dhe foto ...
Sot heret në mëngjes, aksidenti i merr jetën pasagjerit në autostradën Fushë Krujë –Thumanë.
Policia e Krujës ka reaguar në lidhje me aksidentin e rëndë që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Fushë Krujë – Thumanë. “Blutë” bëjnë me dije se shofer ka qenë shtetasi J...
Dy ditë pas krimit arrestohet Klodian Keqi. Vrau bashkëfshatarin pas sherrit për drutë në Fushë-Krujë
Është arrestuar gjatë mesnatës, Klodan Keqi, autori i dyshuar për vrasjen që ndodhi dy ditë më parë në Fushë Krujë. Keqi ka rënë në prangat e policisë në Konispol, ndërsa mësohet se po tentonte të...
Ndërron jetë 55-vjeçari në Fushë Krujë. E vrau komshiu për një punë drush.
Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës 55-vjeçari Luan Hushi.  Bëhet me dije se Hushi u plagos paraditen e sotme në fshatin Zgërdhesh të Fushë-Krujës nga komshiu i tij pas një sherri per drute qe...
Novela e gjatë e atentatit në Fushë-Krujë/ Civilë që përdorën teknika ushtarake
 Detaje të reja janë zbardhur nga krimi i rëndë që tronditi gjithë Shqipërinë mesditën e 17 korrikut, ku në mbikalimin e Fushë-Krujës, tre persona mbetën të vrarë, mes të cilëve edhe Brilant...
Hakmarrje mes grupeve kriminale. 3 të vrarë në Fushë-Krujë!
Tre persona janë vrarë në një atentat në mbikalimin e Fushë Krujës. Mesditën e kësaj të diele është  qëlluar mbi 60 herë me armë zjarri kallashnikov në drejtim të një mjeti në lëvizje që për pasoj...
Në Bubq ka edhe tragjedi: Burri merr në makinë gruan 45 vjeç dhe e vret me thikë.
Klarita Ismalaj, mbeti e vdekur paraditen e sotme në fshatin Bubq, Krujë, pasi u qëllua për vdekje me thikë nga bashkëshorti i saj, Artan Ismalaj. Mësohet se bashkëshorti 51, vjeçar ka shkuar bren...
Kanabis, si perimet në kopështet e Krujës dhe Fushë-Krujë! Zbarkon RENEA dhe FNSH, 7 të shoqëruar! SPAK merr në dorë hetimet!
Qindra forca policie kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në zonën e Fushë Krujës dhe malësisë së Krujës në një operacion masiv anti-kanabis, i ngjashëm me atë që u ndërmor në Lazarat 7 vite më parë. ...
4 ditë para zgjedhjeve, Rama akuza të forta nga Fushë-Kruja: ‘Basha po bën fushatë me ata që vrisnin pas shpine policët! Mezi po presin të dalin sërish nga makina e Lulit’.
Nga Fushë Kruja, kryesocialisti Rama akuzoi Bashën se po bën fushatë me drejtorë policie që dikur shisnin operacionet te banditët e vrisnin pas shpine oficerët e policisë e tani të njëjtët njerëz ...