Etiketa: graham

Graham: ‘Ne nuk kemi shans të marrim shumicën pa Donald Trump’
JEFF POOR Gjatë transmetimit të së martës të "Hannity" të FNC, Senatori Lindsey Graham (R-SC) vlerësoi grindjen në zhvillim midis ish-Presidentit Donald Trump dhe Udhëheqësit të Pakicës së Sena...
A Duhet të kërkojmë impeachment për Barak Obamën?/ Graham
Sepse për 24 orë, ai asnjëherë nuk luajti as gishtin për të ndihmuar ata njerëz nën rrethim në Bengazi?’   JEFF POOR Të mërkurën në "Hannity" të FNC, senatori Lindsey Graham (R-SC) v...
Graham: ‘Nëse GOP nuk lufton, kurrë nuk do të zgjidhet një president tjetër Republikan ‘
Graham paralajmëroi se Republikanët do ta paguajnë shtrenjtë nëse nuk sfidojnë zgjedhjet e vitit 2020 Ronn Blitzer | Fox News Senatori Lindsey Graham, R-S.C., shtyu përsëri kundër mediave që...
Billy Graham, predikuesi më i shquar i shekullit, vdes në moshën 99 vjeç.
Evangjeslisti i Shteteve të Bashkuara, Billy Graham – një nga predikuesit më influencues në shekullin 20, ka vdekur në mos 99 vjeç. Ai është quajtur ‘Ambasador i Zotit”. Graham u bë një nga pro...
Senatorët Ted Cruz dhe Lindsly Graham pr anulimin e fondeve ndaj UN.
(FOTO: Senatorët Cruz dhe Graham)/ Senatorët Graham dhe Cruz kanë vënë në tavolinë masa të tjera që, nëse Kombet e Bashkuara nuk anulon rezolutën ndaj Izraelit si një votë anti- semitike, atëhe...