Etiketa: is_tag

SPAK zbardh akuzat për grupin kriminal: “Sigurimi i kushteve për vrasje” dhe “trafik droge”!.
Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka regjistruar në datën 28.04.2023 procedimin penal nr.78 të vitit 2023, për veprat penale të “Sigurimi i kushteve dhe i mjeteve m...
11 vetë, të gjithë të lidhur në të njëjtin krim, u arrestuan sot
11 persona të dyshuar si anëtarë të një grupi të strukturuar kriminal, që trafikonte lëndë narkotike drejt Greqisë, kanë përfunduar në pranga. Operacioni, i cili erdhi si rezultat i një hetimi ...