Etiketa: is_tag

Tiranë: Gruaja vetëvritet pasi i publikuan foto intime! Pranga personazhit të TikTok-ut
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 27-vjeçare është vetëvrarë duke u hedhur nga tarraca e katit të katërt, pasi i kanë publikuar fotot intime në rrjetet sociale. Një ditë më parë u r...
Operacioni në Manzë, reagon MB: Muxhahedinët kanë thyer marrëveshjen me Shqipërinë!
Ministria e Brendshme ka reaguar sot për aksionin në ambientet e kampit “Ashraf 3” në Manzë. Sipas deklaratës, anëtarët e MEK të vendosur në Shqipëri për qëllime humanitare e kanë shkelur këtë ...
Kamëz, gruaja i dha fund jetës prej burrit që e rrihte 30 vjet
Një ngjarje e rëndë është raportuar ditën e djeshme nga policia, e cila bën me dije se një 55-vjeçare në zonën e Frutikulturës, në Kamëz, është vetëvarur në banesën e saj. Nga verifikimet sipas po...
Zjarri në Komisariatin e Kamzës, arrest me burg për dy efektivët
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën arrest me burg për dy policët e komisariatit numër 5 që mori flakë pak ditë më parë.  Zjarri që ra të dielën e 27 marsit, në Komisariatin e Ka...
Shenjtërimi i Nënë Terezës/ Ndryshohet emri i Bulevardit Blu, nga sot do të mbajë emrin e Shenjtores
Bulevardi kryesor i Kamzës, nga sot nuk do të njihet më me emrin 'Bulevardi Blu', por do të quhet Bulevardi "Nënë Tereza". Bulevardi në Kamëz u 'pagëzua' me emrin e ri, në nder të Nënë Terezës, në...
Aksidenti i merr jetën 22-vjeçares, njërës nga shoqet e ngushta, në Kamzë.
Një aksidenti fatal automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e së shtunën (5 dhjetor) në rrugën “Demokracia” në Kamëz, ku mbeti e vdekur një 22-vjeçare dhe u plagos pasagjerja 19-vjeçare. Dy vajzat p...
Roland Kryemadhi për 40 minuta vë nën terror Kamzën dhe kërcënon policinë.
Roland Kryemadhi quhet personi që sot në Kamzë ngriti më këmbë jo vetëm policinë që kishte shkuar për ta shoqëruar, por edhe FNSH-të e RENEA. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 5 kanë shk...
Një burrë ishte marrë peng në Kamzë para 10 ditësh; raportohet i vdekur nga dhuna në Shijak.
  Media ka raportuar disa ditë se një banor i Kamzës është marrë peng nga disa persona, por nuk ka informacione rreth fatit të tij. Policia e shtetit u vu në ndjekje të krimit të raportuar...
Mbështetësit e Partisë Socialiste hapin derën e Bashkisë Kamzë, pa rezistencë.
Dera e Bashkisë së Kamzës është hapur me forcë nga militantë të Partisë Socialiste. Edhe pse ish-kryebashkiaku Xhelal Mziu kishte deklaruar se nuk do të dilte nga zyra, me të mbaruar orari zyrtar ...
Nënkryetari i Bashkisë Kamzë bën apel: ‘Arrestoni Ilir Metën’ që të bjerë bota në qetësi
KZAZ numër 27 e vendosur në shkollën “Ibrahim Rugova” në  Kamzë  është sulmuar një ditë më parë nga punonjësit e Policisë Bashkiake, por edhe nga mbështetës të PD-së. Ata kanë kërkuar largimin ...