Etiketa: is_tag

U ekstradua nga Shqipëria me kërkesë të palës turke, bosi i kriptomonedhave dënohet me 11 mijë vjet burg
CEO i Crypto Exchange Thodex është dënuar me 11.196  mijë vjet burg nga një gjykatë turke për krime të shumta duke përfshirë mashtrimin, udhëheqjen e një organizate kriminale dhe pastrim parash, s...
Laboratori i prodhimit të kriptomonedhave gjendet në Shijak, ndalohet një person
Konsumimi i madh i energjisë elektrike çoi këtë të premte efektivët e policisë, pas dyshimeve të ngritura, në zbulimin e një laboratori kriptomonedhash në një fshat të Shijakut. Burimet nga pol...