Etiketa: is_tag

Thirrja e Vladimir Putin për mobilizim largon rusët, dyfishohet numri i personave që mbërrijnë çdo ditë në Gjeorgji
Numri i rusëve që mbërrijnë çdo ditë në Gjeorgji është pothuajse dyfishuar që kur presidenti rus Vladimir Putin njoftoi një mobilizim të pjesshëm për luftën në Ukrainë. Kjo gjë u bë e ditur nga...
Kryeprokurori Adriatik Llalla ëhtë larguar nga Shqipëria, shpallet në kërkim kombëtar.
Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha ka bërë me dije se ish kryeprokurori Adriatik Llalla është shpallur në kërkim kombëtar. Ndër të tjera zbuloi se është larguar nga Shqipëria më 9 shtator me d...
“Mirupafshim dhe faleminderit Angela Merkel”/ Kancelarja largohet nga Shqipëria
Kancelarja Angela Merkel është larguar Shqipëria, pas vizitës së sotnee.  Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e përcjelljes së saj në Rinas. Merkel i ka thënë se do të shihen sërish ...
Ben Blushi largohet nga PS duke thënë se “askund në botë nuk mund të votohet kjo parti!”
    Nuk është çudi që të gjithë ata që votuan për të nxjerrë zgjedhjet jashtë Partisë Socialiste, votuan për të futur mbetjet në Shqipëri. Pak a shumë janë të njëjtit njerëz dhe kushdo...