Prokuroria e rrethit gjyqësor të Lushnjës ka zbardhur dinamikën e aksidentit tragjik të ndodhur fundjavën e kaluar, që i mori jetën gazetares së televizionit ‘Klan’, Erinalda Isufaj, si dhe shkakt...