Etiketa: is_tag

Ish- deputeti i PD, padi në SPAK për çiftin Meta-Kryemadhi
Ish-deputeti Halit Valteri ka kallzuar në SPAK Ilir Metën dhe Monika Kryemadhin për fshehje të të ardhurave. I ftuar në “Zona Zero”, Valteri tregoi se kishte kallzuar për Metën e Kryemadhin: ...
Monika Kryemadhi thirret në SPAK
Ish-kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është thirrur ditën e sotme në Prokurorinë e Posaçme, SPAK. Kryemadhi është thirrur në SPAK si personi që ka kallëzuar inceneratorin e Elbasanit.  Bëhet m...
Takon banorët pa maskë, gjobitet ‘live’ Monika Kryemadhi!
Policia e Durrësit, ka gjobitur me 5 mijë lekë, kryetaren e LSI, Monika Kryemadhin. Gjoba ka ardhur për shkak se ajo ka shkuar të takojë banorët e Durrësit, pa mbajtur maskë dhe pa ruajtur ...
Pse Ramush Haradinaj fshihet në takimin me Monikën, takohen në Gjirin e Lalëzit, por thonë ‘në Durrës’.
(Foto e Ramushit dhe Monikes ne Gjirin e Lalezit, por ky thote se eshte ne Durres) KOMENT/ Ramush Haradinaj, ish kreyeminister i Kosoves, ndodhet ne Gjirin e Lalezit per fundjave, por nu...
Monika- Ilir, a mund të jenë më në çift? Kuqali: “Të dua ty, po të duash partinë”.
A mund të jenë më në çift presidenti i Republikës, Ilir Meta dhe kryetare e LSI, Monika Kryemadhi? Sot, dita e fundit, Monika deklaroi publikisht se 'Iliri është si Gramoz Ruçi". Mjaft që një grua...