Etiketa: is_tag

Berisha kujtohet për një adresë tjetër ku mund të ankohet: Thirrje për Mark Zuckerberg dhe Elon Musk: Ndëshkoni Edi Ramën
Gjatë konferencës për shtyp me gazetarët, Sali Berisha lëshoi dhe një apel për drejtuesit kryesorë të rrjeteve sociale, Mark Zuckerberg dhe Elon Musk, që të ndalin atë që ai e quajti “terror d...
Miliona votuan kundër. Elon Musk largohet nga drejtimi i Twitter.
Elon Musk ka thënë se do të largohet nga posti i kreut të Twitter pasi miliona përdorues të Twitter votuan për të lënë postin.   “A duhet të largohem si kreu i Twitter? Unë do t’i përmb...