Etiketa: is_tag

Agron Duka: Ja skenari i Berishës për të goditur Bashën në zgjedhje.
Kreu i PAA-së, Agron Duka në studion e Report Tv ka bërë me dije se kanë marrë një ftesë nga Sali Berisha për të bashkëpunuar për zgjedhjet në bashkitë që nuk kanë një kryetar. Ai tha se ky është ...
Agron Duka i PAA: ‘Zgjedhjet e 13 tetorit, një mision i pamundur!’.
Edhe pse republikanët e Mehdiut janë të gatshëm të regjistrohen në zgjedhjet e 13 Tetorit, Agron Duka, kryetar i Partisë Agrare Ambientaliste thotë se e njeh dekretin e Presidentit, por mbajtja e ...
Agron Duka: PAA mund të dalë e vetme në zgjedhje. ‘Utopizmi nuk na bind!’
I ftuari i kësaj të marte në emisionin “Top Talk” të gazetarit Denis Dyrnjaja në TCH ishte Agron Duka, kreu aktual i Partisë Agrare Ambientaliste dhe ish-ministër i Bujqësisë. Me Dukën është folur...
AgronDuka: Ne ishim viktimat. Me PD nuk hyj në zgjedhje. Me PS në koalicion pas zgjedhjeve.
Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka në një lidhje të drejtpërdrejtë në studion e “Tonight Ilva Tare” në ‘Ora tha se nuk pranon të kandidojë në siglën e Partisë Demokratike si deput...