Një ngjarje e rëndë ka tronditur Durrësin. Një 19-vjeçare ka vrarë me armë zjarri babanë e saj dhe e ka varrosur në oborrin e shtëpisë. Vajza ka deklaruar në polici se babai e ka detyruar që të...