Etiketa: is_tag

Presidenti: Dekretohen ndryshimet e ambasadorëve, ja kush emërohet në OKB, BE dhe…
Presidenti Barjam Begaj ka dekretuar lirimet dhe emërimet e disa ambasadorëve shqiptarë, pas propozimit të kryeministrit. Ndryshime ka edhe në ambasadat shqiptare në Kanada, Japoni, Belgjikë, L...
Një sherr me thika mes të rinjve para Pallatit të Kongreseve dhe selisë së Presidencës, 4 të plagosur. FOTO- VIDEO
Një sherr me thika mes të rinjve në shkollë të mesme, ka ndodhur sot, orët e fundit, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, pranë pallatit të Kongreseve, mes dy grupeve të rinjsh. Forcat Shqiponja k...