Etiketa: princi-harry

Amerika nuk do të paguajë për sigurinë e çiftit Harry dhe Meghan, thotë Donald Trump
Pas shpërnguljes në Shtetet e Bashkuara dhe largimit nga familja mbretërore, princi Harry dhe dukesha e Sussexit, Meghan Markle, janë të detyruar ta paguajnë sigurimin me para të veta. Kështu ka b...
Mbretëresha dhe Princi Harry pritet të mbajnë bisedime ballë për ballë mbi të ardhmen e Sussexes.
Mbretëresha ka ftuar anëtarët e familjes mbretërore në Sandringham ditën e Hënë për bisedime ballë për ballë për të diskutuar rolin e ardhshëm të Dukës dhe Dukeshës së Sussex. Zyrtarët e Pallat...
I pesti në linjën e kurorës, Princ Harry, do të martohet me artisten amerikane
Princi Harry po martohet me të dashurën e tij, aktorën amerikane Meghan Markle. Harry, i pesti në linjën e kurorës, do të martohet me zonjën Markle pranverën që vjen dhe do të  jetojë në ‘Notti...
CIA zbulon dokumentin: Osama Bin Laden po gjuante për të vrarë Princin Harry!
Një dosje ‘top sekret’  zbuluar nga vetë CIA, tregon se Osama Bin Laden kishte dokumente të Princ Harry dhe se e ka regjistruar planet e tij për dislokime në Irak. Mjeshtri i Al-Qaeda shkarkoi ...