Etiketa: is_tag

Vokshi deklaroi: “Dy orë pa drita, vdiqën 4 pacientë”, QSUT rrëzon spekulimet dhe bën thirrje të mos afektojnë shëndetin e të sëmurëve
Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, ka dalë me një reagim zyrtar pas deklaratave të Albana Vokshit në lidhje me zjarrin që ra dy muaj më parë në urgjencën e QSUT, e cila është ende jashtë...
Në QSUT/ Manastirliu, kryhet me sukses ndërhyrja kirurgjikale në zemër te foshnja 12 ditëshe.
Një tjetër ndërhyrje delikate në zemër është kryer në QSUT. Lajmin është publikuar nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu përmes një postimi në facebook. Ndërhyrja është kryer ndaj ...
Bie ‘shkëlqimi’ i shëndetësisë rilindëse: Të gjithë mjekët e Urgjencës në QSUT japin dorëheqjen.
Të gjithë  mjekët e Urgjencës në QSUT, “Nënë Tereza”  kanë firmosur dorëheqjen nga misioni i mjekut në Spitalin e Tiranës. Siç bëjnë me dije në një letër drejtuar kryeministrit Edi Rama, presid...