Etiketa: is_tag

Zgjedhjet e 6 marsit/ Pas Vorës PS merr edhe Rrogozhinën, po fiton në Durrës, Lushnjë e Dibër! Meta+Berisha drejt marrjes së Shkodrës, Basha humbje historike!
Shkon në 2 numri i bashkive që e kanë mbyllur procesin e numërimit të votave pas procesit zgjedhor të ditës së djeshme. Pas Vorës Partia Socialiste ka siguruar fitoren edhe në Rrogozhinë e cila ta...
Çfarë ndodhi me keqkuptimin e shifrave? KQZ: Rezultatet të marra me telefon, shifrat e sakta në fund.
  Disa media dhe parti politike kane deklaruar me ze te larte se 'zbuluan' korrupsionin ne numerimin e votave. Disa zona kane dale me numer me te madh votash se numri i votuesve. Por KQZ be...