Etiketa: is_tag

Richard Gere dhe gruaja Alejandra Silva mirëpresin fëmijën e dytë së bashku
24 Prill (UPI) - Aktori i Hollivudit Richard Gere dhe aktivistja spanjolle Alejandra Silva kanë pritur së bashku djalin e tyre të dytë. Hola njoftoi të enjten se Silva, 37 vjeç, lindi fëmijën n...
Richard: Macron, ndale fluturimin! VIDEO
  Escortë me motorë, kortezh me fishekzjarrë trengjyrëshe, si flamuri francez, pritje në La Rotonde. Po sikur Emmanuel Macron ta ketë marrë me shumë vrull, padurimi është një helm.  Nga...