Etiketa: is_tag

Sot mblidhet Kuvendi për herë të parë pas zgjedhjeve të 25 prillit! Ja çështjet e ditës.
Sot, në orën 10:00, do të mblidhet Kuvendi i Shqipërisë, hera e parë kjo pas zgjedhjeve të 25 prillit. Seanca do të nisë nën drejtimin e kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi dhe në të do të shqyrtohen...
Seanca e parë pas protestës: Kuvendi duket i rënë!
Laert Skiro/ Veritas. Sot është e enjte e seancës plenare në Kuvend. E enjtja e parë pas të shtunës së protestës popullore për “zgjedhje të lira” dhe krijimin e një qeverie teknike. Opozita ka ...