Etiketa: is_tag

I FUNDIT/ Shkarkohet nga detyra Ardian Çipa
(FOTO: Ardian Çipa (në mes), Haki Çako (në të djathtë)/ Drejtori i Drejtorisë së Hetimit në Policinë e Krimeve të Rënda, Ardian Çipa, sapo është shkarkuar nga detyra. Masën e shkarkimit, zot...
Park Geun-hye, presidente e Koresë së Jugut, kishte favorizuar shoqen; bie nga posti.
 (FOTO: Prak Geun-hye) Me 234 pro dhe vetëm 56 kundër, parlamenti i Koresë së Jugut ka shkarkuar nga detyra presidenten e vendit, Park Geun-hye, e cila u përfshi në një skandal korrupsioni. ...