( Pamje nga vendi i ngjarjes)/ Një vrasje ka ndodhur pak më parë në qendër të fshatit Manati të Lezhës. Mësohet se viktima është identifikuar si Leke Lekgjonaj rreth 60-vjeç, dhe paraprakish...