Etiketa: artan-hoxha

‘Nuk ndjehem, por as ti mos më shqetëso!’, kështu e ndërton krimi marrëveshjen me shtetin/ Artan Hoxha
I ftuar në studion e Top Talk, gazetari Artan Hoxha foli edhe për një “marrëveshje” mes institucioneve ligjzbatuese dhe krimit të organizuar në vend. Sipas tij me një marrëveshje të tipit: Ti n...
Meta jo vetëm nuk sakrifikoi veten për të shpëtuar Shqipërinë, por sakrifikoi Shqipërinë për të shpëtuar veten
Nga: Artan Hoxha/ Presidenti Ilir Meta tha me 20 mars 2019 nga Pogradeci, se ishte i gatshëm qe për te shpëtuar Shqipërinë, do te vriste veten si ish-presidenti i Kilit, Salvador Allende. Po...
“Tentativa për të marrë peng Metën në Tropojë”/ Artan Hoxha zbardh detajet tronditëse. Video nga viti 2000.
Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me vizitën që presidenti Meta ka zhvilluar një ditë më parë në Tropojë. Në një postim në rrjetet sociale, Artan Hoxha kthehet pas në kohë...
Pse u shpërfytyrua mbrëmë korrieri i drogës në media?!
-Historia tragjike e Landit të Mirasit dhe reagimi i Berishës- Opinioni ka parë mbrëmë një debat të fortë mes Berishës dhe gazetarit që raporton për interesat të bandave rivale në media. Artan ...
Në makinën e Orest Sotës ishte edhe një person i dytë: Gazetari Hoxha
Gazetari Artan Hoxha duke folur gjatë edicionit të lajmeve në SYRI.net, ka rrëfyer një detaj të fshehur deri më tani. Sipas tij, në makinë me Orest Sotën ka qenë edhe një person tjetër, e sipas...
Kush po i prish provat e krimit?
  Laert Skiro/ Sot në mëngjes, rreth orës 2.30, është liruar gazetari Artan Hoxha nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. Ai ishte thërritur nga prokurori Kulluri, i cili po ndjek çështjen k...