Etiketa: barbara

Vajza e George W. Bush, Barbara Bush, sapo u martua në një ceremoni sekrete
Nga: Emily Wang,Glamour/  Surprize! Rezulton se Barbara Bush u martua në një dasmë të vogël sekrete ne bregdet gjatë fundjavës. Sipas një raporti nga People ish-Vajza e Parë dhe i fejuari i saj...
Bush i madh nën kujdes intensiv; e shoqja Babara e shtruar në spital.
(FOTO: George H.W. Bush dhe Barbara Bush)/ Ish presidenti George H.W. Bush i është nënshtruar një kujdesi intensiv shëndetësor të Mërkurën për shkak se vuan nga një pneumoni, që ka ngritur shum...