Etiketa: bogdani

Pse largohet ‘me axhelè’ sekretari Gert Bogdani nga PD
Për t’u bërë e për t’u krijuar, sekretari i Marrëdhënieve me Jashtë shpenzoi shumë kohë, por për t’u larguar iu deshën vetëm pak minuta. Për këtë arsye ai falënderoi në fund ish kryetarin e PD, Be...
Mirela Bogdani: A ma shpjegoni, si mundet me ba një kosovar (e) zëvendësministër në Shqipëri?!
Mirela Bogdani një politikane me kombësi shqiptare dhe shtetësi britanike shkruan në profilin e saj në Facebook: “A ma shpjegon dot njeri ate “rationale” te Liderit Suprem per te emeruar tre sh...