Etiketa: liljana

Liljana 67 vjeç vdes nga i ftohti në Fier, nuk kishte energji elektrike se nuk paguante dot.
Liljana 67 vjeçare nga fshati Ferras i Fierit ka humbur jetën mbrëmjen e së enjtes, teksa jetonte prej shumë vitesh në kushte tejet të mjerueshme dhe në varfëri ekstreme në një kasolle gjysmë ...
Liliana vdiq vetëm 66 vjeç! Në Fier! E ngrirë
Nga: Alba Malltezi/ Ndërsa Fieri mburret përditë me ndërtesat, rrugët, urat, shkollat (dhe mirë bën), Liliana Sema, 66 vjeç luftonte përditë për të mbijetuar derisa vdiq. E ngrirë, në shtëpinë-...