Etiketa: majko

‘Nuk e di në cilin vend në Evropë del presidenti e bën miting/ Majko
Ministri i Diasporës Pandeli Majko ka deklaruar se Presidentit Meta i duhet të ulë palët në tavolinë për dialog dhe jo të bëhet palë e të bëjë mitingje. Ish kryeministri dhe një nga “Pishtarët ...
Irani kërcënon me jetë ministrin shqiptar, Pandeli Majko. Reagon media amerikane.
(FOTO: Pandeli Majko, ministër për Emigracionin)/ Ministri i Diasporës në Shqipëri Pandeli Majko është kërcënuar nga Irani. Lajmi është bërë publik në një artikull të “Fox News” të gazetarëve B...
KAMPET QË NUK JANË TË MIRË PËR EUROPËN, QENKAN TË MIRË PËR NE?
Nga: Pandeli Majko, Ministër/ Fb Lajmet se në Shqipëri do të hapen kampe për 600 mijë refugjatë sirianë janë përtej çdo gatishmërie e imagjinate për një prej kombeve më të vjetër të Europës siç jan...
E pse na duhet një ministër si zoti Majko?!
  Nga: Darina Zeqiri/ Në një reagim në Facebook, Darina Zeqiri, gazetare e aktiviste e shoqatës Scanderbeg të Parmës, dje shprehte një shqetësim që ndihet, herë më shumë e herë në formë...
Majko: Rama e kaloi cakun me deklaratën për “policët në fushatë për PS”
Deputeti i Partisë Socialiste Pandeli Majko ka mbështetur deklaratën e Ministrit të Brendshëm Dritan Demiraj për Policinë e Shtetit dhe është përpjekur të ‘shfajësojë’ disi kryeministrin Edi Rama ...
Pandeli Majko thotë se edhe me qeveri teknike “ne do t’i blejmë votat”
(FOTO: Deputeti socialist, Majko)  Ish kryeministri Socialist dhe tani deputet i PS, Pandeli Majko, ka deklaruar sot me mburrje se “votat do t’i blejmë” edhe në qeveri teknike. Ai ka folur p...
Shiko çfarë prodhon kriza! Ish kryeministri Majko mban përgjegjësi të lartë pse i biri ngriti dy gishta
    (FOTO: Momenti kur Gjergji, djali i deputetit Pandeli Majko, deputet, ish- kryeministër)/ Sikur të mos reagonte Pandeli Majko, babai i Gjergjit, në mënyrën revolucionare me ...
Një ish- kryeministër tregon me gisht “luftën”. Për Kosovën hyjmë në “konflikt me këdo”, tha Majko/ VIDEO
Nga: Veritas.com.al/   / Veritas.com.al/ https://youtu.be/UU-ipNxrosk Ish kryeministri Pandeli Majko, ka folur për agjencinë  e Lajmeve "Kosova Press", rreth impaktit negativ që k...