Një nga autorët dhe aktorët më të shquar  i kinematografisë shqiptare është ndarë nga jeta. Regjisori Muharrem Fejzo ka humbur betejën me koronavirusin.  Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur djali ...