Etiketa: najada-como

Najda Çomo dorëhiqet nga mandati i deputetes. Rama: ‘Jam i prekur; Najada shkon pranë ekipit, kur Delta nisi të mbushë shtretërit’.
Shefja e Spitalit Infektiv, Dr. Najada Çomo ka dhënë dorëheqjen nga mandati i deputetes. Këtë e bëri me dije sot kryeministri Edi Rama. Në konferencën për shtyp, në përmbyllje të mandatit të dytë ...
Najada Çomo kandidate e PS në Tiranë, Rama e propozon ‘live’: Nxora një sekret
Në aktivitetin e sotëm “Shëndetësia që duam” kryeministri Edi Rama konfirmoi zërat duke prezantuar kështu Najada Çomon, shefen e spitalit Infektiv, si kandidate të Partisë Socialiste në Tiranë. ...
Covid19/ “Të shtruar nga 30 deri në 90 vjeç”, shefja e Infektivit: Janë rritur rastet e shtrimeve në spitale. Apeli për qytetarët
Shefja e Spitalit Infektiv, Najada Çomo, deklaroi se ditët e fundit rastet me koronavirus janë rritur, çka ka sjellë kështu dhe rritjen e numrit të shtrimeve në spitale. Gjatë fjalës së saj në ...
Ditëlindja e një heroine njerëzore/ Rama dhe Manastirliu urojnë Najada Çomon, shefe e Spitalit Infektiv.
E gjendur në ambientet e punës, shefja e Spitalit Infektiv, doktoreshë Najada Çomo, një ndër figurat kyçe të përballjes së sistemit shëndetësor me pandeminë Covid-19, feston sot ditën e saj të lin...
Vigjilencë për gjeneratën, koronavirusi po prek rëndë moshat e reja
Shefja e Shërbimit Infektiv në QSUT, Najada Çomo thotë se koronavirusi po prek rëndë moshat e reja dhe është shtuar numri i vdekjeve në këtë grup-kategori. “E vërteta janë se janë prekur ata që...