Etiketa: shehu

OPTIMIZËM I FUND- VITIT/ PD garanton se në janar ‘ndryshon qeveria’ dhe se ‘zgjedhjet i fiton opozita’
Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu, duke folur në emër të PD, tha se premtimet e kryeministrit Edi Rama për kërkesat e studentëve do të shkrihen në muajin janar. Ai u shpreh se nuk mu...
Veç unanimitet nuk kishte… Shehu advokon Bashën
Nga: Tritan Shehu/Fb Mbledhja e djeshme e Kryesise se PD ishte nje takim pune, ku u debatua, u diskutua, u rrahën mendime dhe u arriten konkluzione te rëndësishme me unaniminitet. Debati, qo...
Arrestohet drejtoresha e Hipotekës në Sarandë për veprën penale “përfshirje në zgjedhje”.
Është arrestuar në plazhin e Borshit, teksa ndodhej me pushime bashkë me familjen, drejtoresha e Hipotekës së Sarandës, Adriana Shehu- njofton Saranda Web. Tani për tani zonja Shehu ndodhet nën...
TRITAN SHEHU: TEATRALITET PER TE MASKUAR DESHTIMIN E “SHËDETËSISË FALAS”!
Marrë nga Facebook/ Dje Zoti Rama kërkoi te “trukojë” kolapsin e politikave te tij shëndetësore me disa foto e imazhe te qendrës se sterilizimit dhe instrumenteve kirurgjikale!! Se pari Qend...
Sipas Monitoring Foundation, Shehu i PD- fitues në Dibër
Një  sondazh i zhvilluar nga FM (Monitoring Foundation), një grup monitorimi ndërkombëtar i cili është i specializuar në fushën e zgjedhjeve, e nxjerr fitues Sherefedin Shehun, kadidat i Partisë D...